ПРО НАС
Приватна багатопрофільна хірургічна клініка MedGarden знаходиться на на вулиці Чорноморській, 4-А у Чернівцях. Ми надаємо високопрофесійну медичну допомогу в галузі загальної, судинної, ендоскопічної та естетичної хірургії, а також проктології.
Про принципи роботи центру, новітні технології та рівень обслуговування пацієнтів розповів генеральний директор медичного центру MedGarden, професор кафедри хірургії №1 БДМУ Віталій Васильович МАКСИМ'ЮК.
– Віталію Васильовичу, що являє собою багатопрофільна клініка MedGarden?
– Це нова сторінка в нашій історії, наш розвиток. MedGarden є сьогодні єдиною на Буковині багатопрофільною хірургічною клінікою. У нашому попередньому центрі на вулиці Герцена, 2-В, ми надавали амбулаторну допомогу і проводили операції з загальної та судинної хірургії. А зараз відкриваємо повноцінну хірургічну клініку з діагностичним блоком і повноцінний стаціонар з двома операційними на 4 операційні столи, з усім сучасним технічним забезпеченням. Є денний стаціонар і звичайний стаціонар, розрахований на 7 палат, де одночасно можуть перебувати 15 осіб. Крім того, наша клініка обладнана 2 туалетами для людей з інвалідністю, спеціальним пандусом і підйомником для людей з інвалідністю.
– Які саме послуги пацієнти можуть отримати у клініці MedGarden?
– Ми здійснюємо сучасні оперативні втручання в судинній, загальній, ендоскопічній хірургії, в ЛОР-хірургії, пластичній хірургії, проктології, урології, гінекології. Також ми маємо можливість виконувати всі види анестезій, у тому числі ендотрахіальний наркоз. Наші лікарі можуть здійснити широкий спектр оперативних втручань. Адже технічні можливості, анестезіологічне забезпечення і високий рівень фахівців дозволяють використовувати найсучасніші методики для покращення здоров'я пацієнтів. Але, окрім цього, у нас частково вже налагоджена, а зараз стає ширшою так звана система експертних консультацій. Тобто ми запрошуємо кращих спеціалістів з міста, області, якщо людина хоче проконсультуватися з будь-якого питання свого здоров'я. Це наше нововведення, яке дає можливість кожному пацієнтові проконсультуватися у кращих спеціалістів будь-якого терапевтичного профілю з великим досвідом роботи. Також у нашому центрі людина в одному місці отримує консультацію потрібних фахівців і може пройти лабораторну, ультразвукову та інструментальну діагностику.
Ми здійснюємо оперативні (у тому числі малоінвазивні) втручання в судинній, загальній, ендоскопічній хірургії, в ЛОР-хірургії, пластичній хірургії, проктології, урології, гінекології.
– У чому полягає головна перевага вашої клініки?
– Наша особлива гордість – це фахівці, які працюють в MedGarden. Адже у нас не фахівці створювалися навколо клініки, а клініка створювалася навколо фахівців. Лікарі клініки – це команда професіоналів, які мають багаторічний досвід роботи і високий рівень знань, досконало володіють сучасними технологіями діагностики, консервативного та операційного лікування. Колектив складають хірурги вищої категорії, професори, доктори та кандидати медичних наук, котрі об'єднались та стали сильною командою у боротьбі за здоров'я пацієнтів. На даний момент з нами працюють 33 лікарі і хірургічних, і терапевтичних спеціальностей. Тобто це досвідчені фахівці, яких знають люди у регіоні. Це практикуючі лікарі з 20-, 30-річним стажем.
– Як MedGarden працює в умовах карантинних обмежень?
– Ми всі зараз працюємо в епідеміологічній обстановці. Тому подбали про відповідний захист персоналу і пацієнтів ще коли закладали проєктування клініки. Наша клініка оснащена сучасною вентиляційною системою VENTS, де встановлені спеціальні противірусні і протибактеріальні фільтри, що знижують ризик зараження. Плюс усі кабінети обладнані спеціальними бактерицидними рециркуляторами, що створює додатковий захист. Також з метою зниження ризику зараження covid-19 ми створили преонлайн-запис, за допомогою якого розраховуємо час прийому пацієнтів так, щоб кількість людей при одночасному перебуванні у клініці не перевищувала загальносанітарні норми. В умовах карантину налагоджуємо дистанційне спілкування і консультування пацієнтів. Людина може поспілкуватися з адміністратором, а також отримати пряму відповідь від лікаря, але це стосується не лікування, а визначення вектора діагностичного обстеження: що в першу чергу потрібно робити цій людині, до якого фахівця слід записатися тощо. Ми постійно підвищуємо рівень обслуговування та надання високопрофесійної медичної допомоги своїм пацієнтам, щоб покращити їхнє здоров'я і зробити перебування у нашому центрі максимально комфортним.
Ми дбаємо про Ваше здоров'я і безпеку!
ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ

Заповніть поля контактних даних та натисніть кнопку для відправки.
Адміністратор зателефонує вам, аби підтвердити дату і час запису.
Звернення повністю конфіденційне. Ми не передаємо Ваші дані стороннім особам. (Політика конфіденційності)
Як до вас звертатися?
Ваш номер телефону
Який спеціаліст або послуга вас цікавить?
Вкажіть, будь ласка, свій номер телефона, і адміністратор вам перетелефонує.
Якщо питання термінове — телефонуйте
+380 95 582 8585